Dokážeme Vám, že i zdánlivě bezvýchodná situace může mít své řešení.
Velice si vážíme Vaší projevené důvěry a jelikož ze zkušenosti dobře víme, že mluvit o vlastních financích je velmi citlivé a diskrétní téma pro každého z nás, necháme volbu osobního poradce ve Vašich rukou …
*Všichni naši poradci působí po celé ČR, po kliknutí na Vámi vybraného osobního poradce se zobrazí okénko kam prosím napište Vaše jméno a kontakt, Vámi zvolený poradce Vás bude co nejdříve kontaktovat, aby Vám pomohl vyřešit Vaší tíživou finanční situaci. V případě nezastižení Vám přijde sms.

NAŠI PORADCI
Nastavíme Vám plán jak se dostat zpět do klidného života. Konzultace a vše až do konečného řešení je pro naše klienty zcela zdarma.

Reference našich klientů

Možná Vám teď připadá Vaše finanční situace jako neřešitelná, ale uvidíte že i Vám dokážeme pomoci, přečtěte si co o nás řekli naši klient
 • Zdědila jsem byt ve kterém jsem s otcem několik let bydlela. Protože jsem v té době byla v exekuci tak mi exekutor oznámil, že zděděný byt prodá. Na doporučení svých známých jsem se obrátila na p. Formana který mi zajistil finance na vyplacení exekuce a já tak můžu v klidu dále bydlet.“
  Miroslava Š. Kladno
 • Rok jsem se motala v dluhové pasti, když už jsem propadala zoufalství a byla na pokraji sil, tak mi kamarádka, které jsem se svěřila dala kontakt na paní Kuhnelovou z Domov bez dluhů. Do deseti dnů od prvního setkání bylo vše hotové. Děkuji za vše co jste pro mě udělala. Vážím si toho.

   
  Lucie P. Praha
 • Velké díky od celé naší rodiny posíláme panu Formanovi, profesionální přístup, slovo, které platí, vše co nám slíbil do posledního splnil.

   
  Jarda S. Hlinsko
 • Když jsem hledala půjčku na překlenutí špatného období, a zaplacení dluhů z podnikání, oslovila jsem nespočet nebankovních společností. Všude Vám slíbí i nemožné, ale skutek utek. Jediná paní Zuzana z Domov bez dluhů, přijela ještě ten samý den odpoledne, vše semnou projednala, a svým přátelským přístupem mě naprosto dostala. Děkuji za vaši pomoc.

   
  Pavlína O. Nymburk
 • Pokud chcete víc než jen nebankovní půjčku, doporučuji Domov bez dluhů, nízký úrok, malé splátky, ochota pomoci, profesionální poradci, přímé jednání, žádné podfuky ve smlouvách schovaných pod čarou. Díky za vše a přeji mnoho spokojených klientů.

  Tomáš V. Plzeň