Domov bez dluhů

Zajistíme Vám bankovní i nebankovní financování se zajištěním nemovitého majetku, zachráníme nemovitost před dražbou a umožníme Vám refinancování soukromým investorem, bez poplatku předem. Vše za jasných a předem stanovených podmínek!

 

Nastavíme Vám plán jak se dostat zpět do klidného života. Konzultace a vše až do konečného řešení je pro naše klienty zcel zdarma. 


Obraťe se na nás!

Jsme tu
pro vás, když…

Společnost Domov bez dluhů s.r.o. dokáže zachránit Vaši nemovitost před věřiteli, kteří chtějí prodat Váš dům, či byt v exekuční dražbě, nebo insolvenčním řízení. Naši zkušení poradci za Vás rychle vyjednají s věřiteli vyplacení vašich dluhů, připraví pro Vás jasný plán konsolidace s konkrétním řešením, nastavíme Vám únosné měsíční splátky, které mohou být až o polovinu nižší než nyní splácíte. Veškeré smlouvy i informace od nás vždy obdržíte předem. V případě zprostředkování úvěru od Domov bez dluhů s.r.o. nikdy NEPLATÍTE ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEM!

Vaší důvěry si velice vážíme, a proto chceme aby se pro Vás společnost Domov bez dluhů s.r.o. stala světelným majákem, který Vás dovede do bezpečného přístavu Vašich domovů.

Naše řešení…

Vyplatíme všechny Vaše úvěry a Vy budete mít jen jednu splátku, na které se společně dohodneme včetně Vámi zvoleného termínu měsíčních plateb, stále zůstanete vlastníky nemovitosti

Vyplatíme stávající hypotéku, včetně výmazu zástavního práva a nastavíme Vám nový úvěr s únosnou měsíční splátkou, stále zůstanete vlastníky nemovitosti

Půjčíme Vám – bez vyptávání

Vaši nemovitost prodáme za nejvyšší cenu – zajistíme kupní smlouvy, převody na katastru, úschovu peněz


Víte, že jedna z možných cest, jak se zbavit dluhů, je použít váš majetek a jednou provždy se s dluhy vypořádat? Poradíme vám, jak efektivně využít váš majetek a zbavit se definitivně dluhů, exekucí a zástav, abyste se mohli vrátit ke spokojenému životu…

Kontaktujte nás?

Chtěla bych velmi poděkovat paní Erice, za milí a ochotný přístup. Rychlé vyřízení, skvělá komunikace! Exekuce na byt byla zastavena a my dál s mou dcerkou můžeme bydlet ve svém. Zdraví Dáša s malou Janičkou.
Dáša a Janička
Už jsme propadal zoufalství a bál jsem se, že o domek po rodičích přijdu. Díky Janě mám nejen střechu nad hlavou, ale ještě peníze navíc na potřebou rekonstrukci. Jste skvělý tým a lidem opravdu pomáháte!
Jarda
Jestli hledáte úvěr s dobrým úrokem a bez nulových vstupních poplatků za vyřízení, poskytnutí, nebo co ještě, tak se obraťte na domov bez dluhů. Úvěr nám vyřídili do 5 dnů a neplatili jsem ani korunu předem. Tak to má být. Děkujeme
Danka a Richard z Teplic
Nejlepší poradci jaké jsem si mohla přát! Málem jsem naletěla podvodníkům, kvůli kterým bych určitě přišla o dům. Nejen, že i poradili, ale hlavně nabídli řešení mých problémů, kdy jsem měla půjčky za šílené úroky. Nyní mám jen jednu splátku, na které jsme se předem dohodli a o které vím, že zvládnu splácet. Děkuji a určitě vaši firmu doporučím.
Karolína

Reference našich klientů

Vašeho názoru na naši práci si vážíme! Budeme vám vděčni, když přidáte i svou zkušenost s našimi službami.

×